کتابخانه پژوهشکده ساماندهی شد        خسروپناه: کرسی‌های آزاداندیشی مشکلات جامعه را بررسی کنند 

صفحه اولهیات علمی پژوهشکدهسفارش آنلایننقشه سایتتماس با ما
 
M.R.P
فصلنامه علمی- پژوهشی تحقیقات فرهنگی
 
Loading...
متن نشست « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی»
گروه مطالعات زنان پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی نشستی با عنوان « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی» را با حضور دانشجویان و علاقه‌مندان در پژوهشکده و روز 12 خرداد ماه برگزار کرد. ادامه »»
متن کامل نشست « تمدن اسلامی؛ چالشها و آسیب ها»
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی با هدف همکاری در برگزاری همایش مقدماتی سلسله همایش های بین‌المللی قرآن کریم و تمدن اسلامی نشست « تمدن اسلامی؛ چالشها و آسیب ها» را برگزار کرد.
ادامه »»
سایر گزارش ها »»
 
1393/05/08 آزاد ارمکی :‌ کرسی‌های آزاد اندیشی باید به خود دانشگاه‌‌ها برگردد
عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: وقتی نگاه به نظریه‌پردازی ضد تاریخی می‌شود، علم پدیده سیاسی، سکولار و رقیب کسانی که از حوزه یا سنت و سازمان‌هایی اداری و ایدئولوژیک آمده‌اند می‌شود و کرسی نظریه‌پردازی معطوف به کسانی که خارج از محیط علم و آکادمی آمده‌اند خواهد شد.  ادامه »»
 
1393/04/29یک عضو هیات علمی؛ یک کنفرانس بین‌المللی
یک عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی در همایش سه روزه‌ای با نام «چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی تنوع در اجتماعات و ملت‌ها» در دانشگاه اقتصاد وین شرکت کرد.
  ادامه »»
 
1393/04/17فردا برگزار می‌شود؛ سومین نشست «ارزیابی، نقد و چشم انداز کرسی‌های نظریه‌پردازی»
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد فردا سخنران سومین نشست «ارزیابی، نقد و چشم انداز کرسی‌های نظریه‌پردازی» پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی است.  ادامه »»
 
سایر اخبار »»
1393/03/12اطلاعیه شماره 52؛ زمان، هزینه و شرایط انجام مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله اول دوره دکتری
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زمان، هزینه و شرایط انجام مصاحبه با پذیرفته‌شدگان دوره دکتری 1393 را اعلام کرد.   ادامه »»
1393/02/28اطلاعیه شماره 51؛ قابل توجه پذیرفته شدگان دوره دکتری 93
بدینوسیله به اطلاع می رساند جلسه مصاحبه علمی معرفی‌شدگان دوره دکتری پژوهش محور، در بازه زمانی 17/03/93 تا 21/03/93 انجام خواهد گرفت. لذا متقاضیان بایستی از 22/02/93 تا 03/03/93 برای ثبت نام اولیه و تحویل مدارک خود به نشانی تهران، خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، خیابان فرصت شیرازی، نبش خیابان یوسف، پلاک 2، واحد آموزش مراجعه کنند.جزییات بیشتر درباره زمان، مکان و نیز مبلغ واریزی برای انجام مصاحبه به زودی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.   ادامه »»
1393/02/17 اطلاعیه شماره 50؛ قابل توجه دانشجویان دوره دکتری پژوهش محور
دانشجویانی که طرحنامه آنها به تصویب رسیده است، برای ثبت آن در پایگاه پژوهشگاه علوم انسانی و فناوری اطلاعات ایران (Irandoc) اقدام کرده و کد پیگیری خود را برای تایید نهایی به مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی ارایه نمایند.   ادامه »»
1392/12/25اطلاعیه شماره 49؛ کارگاه پروپازال نویسی در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار شد
  ادامه »»
سایر اطلاعیه ها »»
 

Loading...
ادامه...
 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی است.
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت مهندسی آتیه پرداز