فروش اینترنتی آثار پژوهشکده آغاز شد      عبدالکریمی: طرح کرسی های نظریه پردازی از نوعی تاخر تاریخی برخوردار است        ما داود مومنی نژاد را به یاد داریم + فیلم

صفحه اولهیات علمی پژوهشکدهسفارش آنلایننقشه سایتتماس با ما
 
خرید آنلاین کتاب
M.R.P
فصلنامه علمی- پژوهشی تحقیقات فرهنگی
 
Loading...
گزارشی از «تدوین الزامات طراحی سیستم خط‌مشی‌گذاری فرهنگی برای ساخت آگاهانه واقعیت آینده»
این گزارش خلاصه رساله دکتری محمدرضا باقری است که با حمایت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام شده است.
ادامه »»
متن نشست « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی»
گروه مطالعات زنان پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی نشستی با عنوان « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی» را با حضور دانشجویان و علاقه‌مندان در پژوهشکده و روز 12 خرداد ماه برگزار کرد. ادامه »»
سایر گزارش ها »»
 
1393/07/29 فردا ارائه می‌شود؛ گزارش طرح «بومی‌سازی علوم اجتماعی در ایران»
یک عضو هیات علمی دانشگاه تهران نتایج نهایی طرح «بومی‌سازی علوم اجتماعی در ایران» را گزارش می‌دهد.  ادامه »»
 
1393/07/26ابراهیم‌آبادی: فصلنامه‌های «مطالعات میان‌رشته‌ای در علوم انسانی» و «تحقیقات فرهنگی ایران» رتبه‌های برتر را دارند
رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ارتقای جایگاه دو فصلنامه علمی – پژوهشی این مرکز علمی خبر داد و گفت: ضریب تاثیر دو فصلنامه علمی – پژوهشی «مطالعات میان‌رشته‌ای در علوم انسانی» و «تحقیقات فرهنگی ایران» در فهرست نشریات فارسی نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام افزایش یافته است.  ادامه »»
 
1393/07/20پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی منتشر کرد: « گفتمان‌های دگرواره در علوم اجتماعی آسیا»
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی کتاب « گفتمان‌های دگرواره در علوم اجتماعی آسیا؛ پاسخ‌هایی به اروپامحوری» نوشته سید فرید العطاس را منتشر کرد.  ادامه »»
 
سایر اخبار »»
1393/06/05اطلاعیه شماره 53؛ قابل توجه تمامی دانشجویان ورودی سالهای 90، 91 و 92 پژوهشکده
برای ثبت نام در نیمسال اول تحصیلی 94-1393 با در دست داشتن فرم تکمیل شده پیش نیاز ثبت نام (فرم پیوست) و مدارک نواقص پرونده خود به اداره آموزش پژوهشکده (سرکار خانم زرینی) با زمان بندی جدول زیر مراجعه نمائید.   ادامه »»
1393/03/12اطلاعیه شماره 52؛ زمان، هزینه و شرایط انجام مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله اول دوره دکتری
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زمان، هزینه و شرایط انجام مصاحبه با پذیرفته‌شدگان دوره دکتری 1393 را اعلام کرد.   ادامه »»
1393/02/28اطلاعیه شماره 51؛ قابل توجه پذیرفته شدگان دوره دکتری 93
بدینوسیله به اطلاع می رساند جلسه مصاحبه علمی معرفی‌شدگان دوره دکتری پژوهش محور، در بازه زمانی 17/03/93 تا 21/03/93 انجام خواهد گرفت. لذا متقاضیان بایستی از 22/02/93 تا 03/03/93 برای ثبت نام اولیه و تحویل مدارک خود به نشانی تهران، خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، خیابان فرصت شیرازی، نبش خیابان یوسف، پلاک 2، واحد آموزش مراجعه کنند.جزییات بیشتر درباره زمان، مکان و نیز مبلغ واریزی برای انجام مصاحبه به زودی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.   ادامه »»
1393/02/17 اطلاعیه شماره 50؛ قابل توجه دانشجویان دوره دکتری پژوهش محور
دانشجویانی که طرحنامه آنها به تصویب رسیده است، برای ثبت آن در پایگاه پژوهشگاه علوم انسانی و فناوری اطلاعات ایران (Irandoc) اقدام کرده و کد پیگیری خود را برای تایید نهایی به مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی ارایه نمایند.   ادامه »»
سایر اطلاعیه ها »»
 

Loading...
ادامه...
 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی است.
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت مهندسی آتیه پرداز