کتابخانه پژوهشکده ساماندهی شد        خسروپناه: کرسی‌های آزاداندیشی مشکلات جامعه را بررسی کنند 

صفحه اولهیات علمی پژوهشکدهسفارش آنلایننقشه سایتتماس با ما
 
خرید آنلاین کتاب
M.R.P
فصلنامه علمی- پژوهشی تحقیقات فرهنگی
 
Loading...
گزارشی از «تدوین الزامات طراحی سیستم خط‌مشی‌گذاری فرهنگی برای ساخت آگاهانه واقعیت آینده»
این گزارش خلاصه رساله دکتری محمدرضا باقری است که با حمایت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام شده است.
ادامه »»
متن نشست « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی»
گروه مطالعات زنان پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی نشستی با عنوان « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی» را با حضور دانشجویان و علاقه‌مندان در پژوهشکده و روز 12 خرداد ماه برگزار کرد. ادامه »»
سایر گزارش ها »»
 
1393/06/23فردا برگزار می شود: نشست علمی « بررسی جامعه شناختی شکل گیری گروه داعش»
انجمن مطالعات جهان اسلام و موسسه آینده پژوهی جهان اسلام با همکاری پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی یک نشست علمی با عنوان « بررسی جامعه شناختی شکل گیری گروه داعش» برگزار می کند.  ادامه »»
 
1393/06/22ریاضی؛ سخنران این هفته یک شنبه های روایت شهری
یک عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی سخنران این هفته یکشنبه های روایت شهری با عنوان «شهر پدیده ای میان رشته ای» است.   ادامه »»
 
1393/06/19شنبه برگزار می شود؛ « تاملی بر دلایل عدم شکل گیری اجتماع علمی در ایران»
گروه مطالعات آینده نگر پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی یک نشست علمی با عنوان « تاملی بر دلایل عدم شکل گیری اجتماع علمی در ایران» برگزار می کند.
  ادامه »»
 
سایر اخبار »»
1393/06/05اطلاعیه شماره 53؛ قابل توجه تمامی دانشجویان ورودی سالهای 90، 91 و 92 پژوهشکده
برای ثبت نام در نیمسال اول تحصیلی 94-1393 با در دست داشتن فرم تکمیل شده پیش نیاز ثبت نام (فرم پیوست) و مدارک نواقص پرونده خود به اداره آموزش پژوهشکده (سرکار خانم زرینی) با زمان بندی جدول زیر مراجعه نمائید.   ادامه »»
1393/03/12اطلاعیه شماره 52؛ زمان، هزینه و شرایط انجام مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله اول دوره دکتری
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زمان، هزینه و شرایط انجام مصاحبه با پذیرفته‌شدگان دوره دکتری 1393 را اعلام کرد.   ادامه »»
1393/02/28اطلاعیه شماره 51؛ قابل توجه پذیرفته شدگان دوره دکتری 93
بدینوسیله به اطلاع می رساند جلسه مصاحبه علمی معرفی‌شدگان دوره دکتری پژوهش محور، در بازه زمانی 17/03/93 تا 21/03/93 انجام خواهد گرفت. لذا متقاضیان بایستی از 22/02/93 تا 03/03/93 برای ثبت نام اولیه و تحویل مدارک خود به نشانی تهران، خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، خیابان فرصت شیرازی، نبش خیابان یوسف، پلاک 2، واحد آموزش مراجعه کنند.جزییات بیشتر درباره زمان، مکان و نیز مبلغ واریزی برای انجام مصاحبه به زودی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.   ادامه »»
1393/02/17 اطلاعیه شماره 50؛ قابل توجه دانشجویان دوره دکتری پژوهش محور
دانشجویانی که طرحنامه آنها به تصویب رسیده است، برای ثبت آن در پایگاه پژوهشگاه علوم انسانی و فناوری اطلاعات ایران (Irandoc) اقدام کرده و کد پیگیری خود را برای تایید نهایی به مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی ارایه نمایند.   ادامه »»
سایر اطلاعیه ها »»
 

Loading...
ادامه...
 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی است.
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت مهندسی آتیه پرداز