ما داود مومنی نژاد را به یاد داریم + فیلم        انجمن ایرانی مطالعات جهان اسلام ارتقا یافت     ابراهیم‌آبادی: فصلنامه‌های «مطالعات میان‌رشته‌ای در علوم انسانی» و «تحقیقات فرهنگی ایران» رتبه‌های برتر را دارند

صفحه اولهیات علمی پژوهشکدهسفارش آنلایننقشه سایتتماس با ما
 
ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری
خرید آنلاین کتاب
M.R.P
فصلنامه علمی- پژوهشی تحقیقات فرهنگی
 
Loading...
گزارشی از «تدوین الزامات طراحی سیستم خط‌مشی‌گذاری فرهنگی برای ساخت آگاهانه واقعیت آینده»
این گزارش خلاصه رساله دکتری محمدرضا باقری است که با حمایت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام شده است.
ادامه »»
متن نشست « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی»
گروه مطالعات زنان پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی نشستی با عنوان « اندیشه امام و جایگاه زنان در آموزش عالی» را با حضور دانشجویان و علاقه‌مندان در پژوهشکده و روز 12 خرداد ماه برگزار کرد. ادامه »»
سایر گزارش ها »»
 
1393/09/25داشتن شناسنامه سلامت، شرط تامین امنیت سلامت اعضای هیات علمی است
نتایج حاصل از پژوهشی با عنوان «بررسی رضایت شغلی اعضای هیات علمی در ایران» بیانگر آن است که باید به وضعیت سلامت اعضای هیات علمی توجه بیشتری شود. این پژوهش را فیروزه اصغری، عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مدیریت کرده است. از این رو با او درباره این پژوهش و نتایج حاصل از آن به مناسبت هفته پژوهش گفت و گو کرده ایم.  ادامه »»
 
1393/09/25 پژوهشکده در سومین همایش ملی پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور و برگزاری دو نشست در «سومین همایش ملی پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران» از این برنامه علمی حمایت می‌کند.  ادامه »»
 
1393/09/24هفته پژوهش پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی آغاز شد
هفته «پژوهش و فناوری» در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی با نشست اعضای هیات علمی و بحث و بررسی درباره چگونگی بهبود فعالیت‌های پژوهشی آغاز شد.  ادامه »»
 
سایر اخبار »»
1393/08/25اطلاعیه شماره 58؛ استفاده دانشجویان از پایگاه ها و مجله های علمی الکترونیکی
امکان دسترسی دانشجویان دکتری پژوهشکده به مقالات علمی به زبان های دیگر از پایگاه‌ها و مجله‌های علمی الکترونیکی فراهم شده است.   ادامه »»
1393/08/25اطلاعیه شماره 57؛ نکته مهم درباره موضوع رساله دکتری
تمامی دانشجویانی که موضوع رساله آنها در جلسات شورای پژوهشی به تصویب رسیده، لازم است جهت اطلاع از وضعیت موضوع رساله خود مبنی بر تکراری بودن یا نبودن آن به سایت pishineh.irandoc.ac.ir مراجعه کنند.   ادامه »»
1393/08/11اطلاعیه شماره 56؛ شرایط اعطای وام دانشجویی
  ادامه »»
1393/08/10 اطلاعیه شماره 55؛ قابل توجه دانشجویان
دانشجویان متقاضی پست الکترونیک پژوهشکده، درخواست خود را، به واحد آموزش واقع در کتابخانه پژوهشکده ارائه نمائید.   ادامه »»
سایر اطلاعیه ها »»
 

Loading...
ادامه...
 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی است.
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت مهندسی آتیه پرداز