«تعاملات میان رشته ای در روابط بین الملل» و «اجتماعات یادگیری مبتنی بر شبکه» منتشر شد    معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از پژوهشکده بازدید کرد    محورهای «مسابقه ملی عکس کلاس دانشگاهی» و «مسابقه ملی یادداشت نویسی کلاس درس» اعلام شد

صفحه اولهیات علمی پژوهشکدهسفارش آنلایننقشه سایتتماس با ما
 
خرید آنلاین کتاب
فصلنامه علمی- پژوهشی تحقیقات فرهنگی
 
Loading...
« ابعاد فرهنگی و اجتماعی بین المللی شدن دانشگاه های ایران»
سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی درایران و سیاست های پیش رو» به همت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و همکاری دانشگاه تهران صبح روز شنبه مورخ 10/11/94 در تالار گفت و گو دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.
ادامه »»
« اتحادیه اروپا و بین المللی کردن دانشگاه ها: تجربه ای برای ایران»
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی گزارش هایی راهبردی را به همت گروه های پژوهشی تهیه می کند. یکی از این گزارش ها، گزارش راهبردی « اتحادیه اروپا و بین المللی کردن دانشگاه ها: تجربه ای برای ایران» نوشته عبداله کریم زاده است.
ادامه »»
سایر گزارش ها »»
 
1394/11/19برگزیده بخش جوان دومین جشنواره بین المللی فارابی؛ شایسته تقدیر سی و سومین دوره کتاب سال شد
برگزیده بخش جوان دومین جشنواره بین المللی فارابی، شایسته تقدیر در بخش علوم سیاسی سی و سومین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران شد.  ادامه »»
 
1394/11/13« هویت و سیاست خارجی در ایران و خاورمیانه» نقد و بررسی می شود
نشست نقد و بررسی کتاب « هویت و سیاست خارجی در ایران و خاورمیانه» فردا 14 بهمن ماه 1394 در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار می شود.
  ادامه »»
 
1394/11/11مشروح سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی درایران و سیاست های پیش رو» 2/ سخنان سریع القلم، کامروا و یمنی
در بخش دوم سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی درایران و سیاست های پیش رو» عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با عنوان«الزامات مختلف بین المللی شدن آموزش عالی»گفت: بین المللی شدن ارتباط مستقیمی با شهری شدن و اجتماعی شدن دارد. کشور آلمان در حال حاضر 81 میلیون نفر جمعیت دارد و هامبورگ پرجمعیت ترین شهر آن است. این به آن معناست که آلمان توانسته مفهوم شهرنشینی را پیاده کند. یعنی نه فقط از نظرعمرانی بلکه از نظر فرهنگی و اجتماعی نیز آن را اجرایی کرده است. اما در ایران و پایتخت آن شهرتهران، 13 میلیون جمعیت داریم که بیشتر جنبه فیزیکی دارد تا اینکه در آن هویت شهری و شهرنشینی وجود داشته باشد.  ادامه »»
 
1394/11/10 مشروح سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی درایران و سیاست های پیش رو» 1/ سخنان سه معاون وزیر علوم
سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی درایران و سیاست های پیش رو» به همت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و همکاری دانشگاه تهران صبح امروز شنبه مورخ 10/11/94 با سخنان دکتر حسین میرزایی در تالار گفت و گو دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.  ادامه »»
 
1394/11/09 فردا برگزار می شود؛ سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی در ایران و سیاست های پیش رو»
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و دانشگاه تهران سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی در ایران و سیاست های پیش رو» را فردا شنبه مورخ 10/11/94 برگزار می کنند.  ادامه »»
 
سایر اخبار »»
1394/10/30اطلاعیه شماره 67؛ قابل توجه همه دانشجویان دکتری پژوهشکده
کلیه دانشجویان دکتری پژوهشکده لازم است ضمن مراجعه سریع به سایت ایران داک نسبت به تکراری نبودن   ادامه »»
1394/10/22اطلاعیه شماره 66؛ ثبت نام دانشجویان پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی
دانشجویان گرامی برای ثبت نام در نیمسال دوم تحصیلی 95-1394 با در دست داشتن فرم تکمیل شده پیش نیاز ثبت نام و مدارک نواقص پرونده خود و همچنین طرحنامه مصوب رساله (در صورت عدم ارائه) و گزارش پیشرفت سه ماهه سوم ، به اداره آموزش پژوهشکده (سرکار خانم زرینی) با زمان بندی مشروح جدول ذیل اقدام نمایند.   ادامه »»
1394/10/13انتخاب دانشجوی نمونه
دانشجویان متقاضی شرکت در برنامه «دانشجویان نمونه» می توانند به سامانه سازمان امور دانشجویان مراجعه و ثبت نام کنند.   ادامه »»
1394/07/20اطلاعیه شماره 65؛ قابل توجه دانشجویان محترم پژوهشکده
چنانچه دانشجویی بر اساس آئین نامه دوره دکتری شماره 57209/21 مورخ 17/09/89 در موعد مقرر موفق به دفاع از رساله و اتمام تحصیل نباشد ...   ادامه »»
سایر اطلاعیه ها »»
 

Loading...
ادامه...
 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی است.
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت مهندسی آتیه پرداز